RT0603BRC0719R6L
MFR.Part #
RT0603BRC0719R6L
JLCPCB Part #
C860684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS