RT0603BRC0711R5L
MFR.Part #
RT0603BRC0711R5L
JLCPCB Part #
C860588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS