RT0402WRD07100RL
MFR.Part #
RT0402WRD07100RL
JLCPCB Part #
C5879464
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS