RT0402FRE0759KL
MFR.Part #
RT0402FRE0759KL
JLCPCB Part #
C854375
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS