RT0402FRE07562RL
MFR.Part #
RT0402FRE07562RL
JLCPCB Part #
C854368
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS