RT0402FRE07470RL
MFR.Part #
RT0402FRE07470RL
JLCPCB Part #
C854334
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS