RT0402FRE07390RL
MFR.Part #
RT0402FRE07390RL
JLCPCB Part #
C854296
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS