RT0402FRE07360RL
MFR.Part #
RT0402FRE07360RL
JLCPCB Part #
C854285
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS