RT0402FRE0725R5L
MFR.Part #
RT0402FRE0725R5L
JLCPCB Part #
C4247233
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS