RT0402FRE07196RL
MFR.Part #
RT0402FRE07196RL
JLCPCB Part #
C854160
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS