RT0402FRD07866RL
MFR.Part #
RT0402FRD07866RL
JLCPCB Part #
C4046717
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS