RT0402FRD07732RL
MFR.Part #
RT0402FRD07732RL
JLCPCB Part #
C4302428
Description
-55℃~+155℃ 63mW 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS