RT0402FRD07402RL
MFR.Part #
RT0402FRD07402RL
JLCPCB Part #
C4252034
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS