RT0402DRE07931RL
MFR.Part #
RT0402DRE07931RL
JLCPCB Part #
C2098448
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS