RT0402DRE0773R2L
MFR.Part #
RT0402DRE0773R2L
JLCPCB Part #
C854031
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS