RT0402DRE074R75L
MFR.Part #
RT0402DRE074R75L
JLCPCB Part #
C2106648
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS