RT0402DRE0745K3L
MFR.Part #
RT0402DRE0745K3L
JLCPCB Part #
C853959
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS