RT0402DRE0731R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402DRE0731R6L
JLCPCB Part #
C2098440
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS