RT0402DRE072K1L
MFR.Part #
RT0402DRE072K1L
JLCPCB Part #
C853886
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS