RT0402DRE0712R4L
MFR.Part #
RT0402DRE0712R4L
JLCPCB Part #
C2101797
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS