RT0402DRE07102RL
MFR.Part #
RT0402DRE07102RL
JLCPCB Part #
C853757
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS