RT0402DRD0795K3L
MFR.Part #
RT0402DRD0795K3L
JLCPCB Part #
C2097973
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS