RT0402DRD07464RL
MFR.Part #
RT0402DRD07464RL
JLCPCB Part #
C2098311
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS