RT0402DRD072K2L
MFR.Part #
RT0402DRD072K2L
JLCPCB Part #
C853608
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS