RT0402DRD0728KL
MFR.Part #
RT0402DRD0728KL
JLCPCB Part #
C853600
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS