RT0402DRD07215KL
MFR.Part #
RT0402DRD07215KL
JLCPCB Part #
C853575
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS