RT0402DRD0712RL
MFR.Part #
RT0402DRD0712RL
JLCPCB Part #
C2110189
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS