RT0402CRE07787RL
MFR.Part #
RT0402CRE07787RL
JLCPCB Part #
C2122848
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS