RT0402CRE07590RL
MFR.Part #
RT0402CRE07590RL
JLCPCB Part #
C2120442
Description
-55℃~+155℃ 50V 590Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS