RT0402CRE073K65L
MFR.Part #
RT0402CRE073K65L
JLCPCB Part #
C2120633
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS