RT0402CRE0726R1L
MFR.Part #
RT0402CRE0726R1L
JLCPCB Part #
C2120895
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS