RT0402CRE0721RL
MFR.Part #
RT0402CRE0721RL
JLCPCB Part #
C2121047
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS