RT0402CRE07133RL
MFR.Part #
RT0402CRE07133RL
JLCPCB Part #
C2123784
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS