RT0402CRD076K34L
MFR.Part #
RT0402CRD076K34L
JLCPCB Part #
C2126751
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS