RT0402CRD071K5L
MFR.Part #
RT0402CRD071K5L
JLCPCB Part #
C2127210
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS