RT0402CRC07100KL
MFR.Part #
RT0402CRC07100KL
JLCPCB Part #
C4142350
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS