RT0402BRE0788K7L
MFR.Part #
RT0402BRE0788K7L
JLCPCB Part #
C853418
Description
-55℃~+155℃ 63mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS