RT0402BRE07787RL
MFR.Part #
RT0402BRE07787RL
JLCPCB Part #
C853394
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS