RT0402BRE0757K6L
MFR.Part #
RT0402BRE0757K6L
JLCPCB Part #
C853334
Description
-55℃~+155℃ 50V 57.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS