RT0402BRE07453RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRE07453RL
JLCPCB Part #
C853284
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS