RT0402BRE0722RL
MFR.Part #
RT0402BRE0722RL
JLCPCB Part #
C853143
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS