RT0402BRE0713K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRE0713K3L
JLCPCB Part #
C853024
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS