RT0402BRE07120KL
MFR.Part #
RT0402BRE07120KL
JLCPCB Part #
C853002
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS