RT0402BRD079K53L
MFR.Part #
RT0402BRD079K53L
JLCPCB Part #
C852971
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS