RT0402BRD0780K6L
MFR.Part #
RT0402BRD0780K6L
JLCPCB Part #
C852923
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS