RT0402BRD071K27L
MFR.Part #
RT0402BRD071K27L
JLCPCB Part #
C852605
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS