RT0402BRD07180RL
MFR.Part #
RT0402BRD07180RL
JLCPCB Part #
C852574
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS