RT0402BRD07143RL
MFR.Part #
RT0402BRD07143RL
JLCPCB Part #
C852531
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS