RT0402BRC0715K8L
MFR.Part #
RT0402BRC0715K8L
JLCPCB Part #
C6460495
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS