RT0402BRB1310K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRB1310K5L
JLCPCB Part #
C5878748
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS